Ma este néztük meg a Caveman-t. Aki szeret másfél órán keresztül gátlástalanul röhögni, annak feltétlenül ajánlom. Aki azt szereti, ha a színdarab után még órákig elmélkedhet a darab mondanivalójáról – annak nem.
Azok a szürke hétköznapok
Ma este néztük meg a Caveman-t. Aki szeret másfél órán keresztül gátlástalanul röhögni, annak feltétlenül ajánlom. Aki azt szereti, ha a színdarab után még órákig elmélkedhet a darab mondanivalójáról – annak nem.
2007. October 16. Tuesday at 09:22
Már nézem is a jegyet.
2007. October 16. Tuesday at 17:43
Eddig bármi ilyesmit ajánlottál az nagyon bejött!
köszi a tippet!