– Ennek mi a neve? – kérdezte a lányom.
– Nem tudom. Én úgy hívom, hogy Gyanús Maradékok A Hűtőszekrényből Jó Alaposan Összesütve, Bátran Fűszerezve Végül Nyakonborítva Tojással.
– Jól néz ki.
Azok a szürke hétköznapok
– Ennek mi a neve? – kérdezte a lányom.
– Nem tudom. Én úgy hívom, hogy Gyanús Maradékok A Hűtőszekrényből Jó Alaposan Összesütve, Bátran Fűszerezve Végül Nyakonborítva Tojással.
– Jól néz ki.
2010. January 09. Saturday at 19:10
ja ja,vokban sütve a legtutibb:-))
2010. January 09. Saturday at 20:29
Naná. Már el se rakjuk, mindig ott van a sütőn.